Return to Website

Sound & Tuning

Vítejte na diskusním fóru, pokecejte, ptejte se, v oblasti autohifi Vám určitě poradím.

Sound & Tuning
Start a New Topic 
Author
Comment
AAA autorádio zapojit, rozchodit

Dobrý den mám dotaz.Dostal jsem zadarmo Autorádio od kamaráda. Je to AAA auto je s CD p?ehráva?em a mám problém jak a kam zapojit 4 kablíky který jsou ve stín?ným plášti.Jestli to není n?jaké externí ovládání k volantu (hlasitost atd.) nebo tak.Každopádn? rádio se nedá zapnout a v opravn? mi ?ekli, že se to musí n?jak zapojit.Oni ani já však nevím jak.Pomozte.Díky za každou radu.Nepamatuju si p?esn? ten typ, ale pokud to bude t?eba tak vám ho j?št? pošlu.M?jte se
Pokud jsem se netrefil na správnou osobu omlouvám a prosím o p?esm?rování na konkrétní mail.Díky

Re: AAA autorᤩo zapojit, rozchodit

Radio z AAcek hraje jak prvni kazetak mi babky, radsi ho vyhod do popelnice.

Dobr��n m᭠dotaz.Dostal jsem zadarmo Autorᤩo od kamarᤡ. Je to AAA auto je s CD p?ehrᶡ?em a m᭠probl魠jak a kam zapojit 4 kabl� kter��ou ve st�n��lᚴi.Jestli to nen�?jak頥xtern�vlᤡn� volantu (hlasitost atd.) nebo tak.Každop᤮? rᤩo se nedᠺapnout a v opravn? mi ?ekli, že se to mus�?jak zapojit.Oni ani jᠶšak nev�jak.Pomozte.D� za každou radu.Nepamatuju si p?esn? ten typ, ale pokud to bude t?eba tak v᭠ho j?št? pošlu.M?jte se
Pokud jsem se netrefil na sprᶮou osobu omlouv᭠a pros�o p?esm?rovᮭ na konkr鴮�ail.D�

ICQ: 295 354991